www.cvonline.hu

Rendszergazda SZ12

  • A hirdetés 420 napja lejárt

Székesfehérvári autóipari prémium termékeket gyártó cég megbízásából keresünk Rendszergazda munkatársat.

Pozíció azonosító: rsg
Kategória:
Informatika
Szükséges nyelvtudás:
Angol - tárgyalási
Munkavégzés helye:
Fejér megye

Feladatok

  • Microsoft technológiájú rendszerek telepítése, üzemeltetése, karbantartása;
  • Virtuális környezetben működő rendszerek üzemeltetése, telepítése, karbantartása;
  • Szerverek, adattároló alrendszerek teljesítmény és kapacitás felügyelete;
  • Rendszerek hibadiagnosztikája, problémák gyors megoldása.

Elvárások

  • Szakirányú informatikai végzettség;
  • Angol nyelv tárgyalóképes ismerete;
  • Microsoft szerverek alapos ismerete;
  • Windows server, VMWare, VPN hálózatok, Felhő alapú rendszerek ismerete;
  • Rendszerszemlélet;
  • Professzionális munkavégzés, pro aktivitás.

Helyek Fejér
Kategória IT / Informatika
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol