www.cvonline.hu

Rendszergazda, Rendszerüzemeltető

  • A hirdetés 876 napja lejárt

A pingvin a kedvenc állatod? Szeretnél Linux szakértővé válni vagy már az is vagy? Szeretnél örömet okozni sok tízezer felhasználónak a munkáddal és pozitív nyomot hagyni a hazai IT piacon? Ha igen pont téged keres az ország egyik vezető hoszting szolgáltatója!

Főbb feladatok, munkák:

  • Magas rendelkezésre állású Linux és egyéb IT rendszerek üzemeltetése
  • Második és harmadik szintű online támogatás biztosítása
  • Új (legfőképpen Linux) rendszerek és támogató programok felépítése és fejlesztése, üzemeltetési környezet kialakítása, folyamatok automatizálása, optimalizálása és dokumentálása

Önéletrajzod - fizetési igény megjelölésével- a feltüntetett email címre várjuk!

Elvárás

  • Linux rendszerek üzemeltetésben szerzett minél mélyebb gyakorlat
  • Minimális virtualizációs tapasztalat
  • Linux operációs rendszer installáció, optimalizálás
  • Apache, PHP, MySQL, IPtables üzemeltetési ismerete
  • Hálózati alapismeretek
  • 8 órás munkaidő, ügyeletben való részvétel
  • Lelkiismeretes munkavégzés, jó problémamegoldó készség
  • Pozitív gondolkodás és beállítottság (a pohár nálunk félig tele van!)

Értékelt kvalitások

  • Emellett script nyelvek ismerete (Bash, Perl, stb.)
  • Gyakorlat a magas rendelkezésre állású megoldások tervezésében és kiépítésében
  • Magasabb szintű angol nyelvtudás
  • Minimális PHP, SQL programozási ismeret
  • Népszerűbb CMS rendszerek felépítésének ismerete
  • VMware / Xen / KVM üzemeltetési tapasztalat
  • cPanel/WHM ismerete
  • B típusú jogosítvány

Amit nyújtunk

  • Versenyképes fizetés, céges mobil és laptop az első hónapok után
  • Akár azonnali munkakezdés
  • Kiváló infrastruktúra, folyamatos fejlesztések
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
  • Agilis, start-up jellegű szemlélet
  • Fiatalos és kreatív légkör, összetartó csapat
  • Nem csak új munkatársaid között, hanem az ügyfelek körében is megbecsülnek majd, hiszen sok embernek okozol örömet megbízható és folyamatosan fejlődő szolgáltatás üzemeltetésével
Helyek Magyarország
Kategória IT / Informatika
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő