www.cvonline.hu

Rendszergazda, rendszerüzemeltető

  • A hirdetés 977 napja lejárt

Cégünk alappillérei a távközlési és IT infrastruktúra építés és üzemeltetés, rendszer-integráció, valamint üzleti tanácsadás és projektmenedzsmenttel kapcsolatos tevékenységek. Cégünk kereskedelmi és szolgáltató tevékenysége révén a fenti szolgáltatásokon túl a tevékenységhez kapcsolódó termékek kereskedelmével is foglalkozik.

Csapatunk bővítése céljából keresünk:

Munkavégzés helye: Budapest III. ker.

Feladatok:
A cég által képviselt telekommunikációs és VoIP megoldások műszaki támogatása, tervezése, telepítése
VoIP-os rendszerek komplex üzemeltetése,
Kapcsolattartás ügyfelekkel, ügyfelek felkeresése telepítéskor és hibaelhárításkor, karbantartáskor
Kábelezési munkálatok elvégzése,
Programozások és rendszerbeállítások felügyelete, tervezése és kivitelezése, alap rendszergazdai feladatok ellátása.

Elvárások:

  • Jó kommunikációs képesség,
  • Kezdeményező, megoldáskereső beállítottság,
  • Kellemes, határozott megjelenés,
  • Linux/WIN ismeretek,
  • Routing/VPN ismeretek,
  • Fogékonyság az új technológiák iránt,
  • VoIP, és telefon-alközponti alapismeretek.
  • Önálló munkavégzés, projektek megtervezése és végrehajtása, jelentés, ügyeleti tevékenység ellátása.
  • „B” kategóriás jogosítvány,
  • Pályakezdők, gyakornokok jelentkezését is várjuk.

Amit kínálunk:

  • Családias csapat,
  • Munkavégzéshez szükséges eszközök,
  • Fix alapfizetés és időszakos teljesítmény arányos prémium
  • Innovatív megoldások és termékek
  • Nagyfokú önállóság.

Nyelvtudás:
Alapfokú beszélt és írott angol-nyelvismeret.

Helyek Pest
Budapest
Kategória IT / Informatika
Elektronika / Telekommunikáció
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Szakmai gyakorlat / gyakornok
Elvárt nyelvtudás Angol