www.cvonline.hu

Rendszergazda / rendszerüzemeltető (Linux / Windows)

  • A hirdetés 903 napja lejárt

Nemzetközi környezetben, speciális iparágban tevékenykedő ügyfelünk részére keresünk Linux / Windows ismeretekkel rendelkező rendszergazda / rendszerüzemeltető munkatársat.

Feladatok:

  • Rendszerek és berendezések folyamatos üzemeltetése, a zavartalan működés biztosítása
  • Hibakódok elemzése, javaslatok tétele a hibák kiküszöbölésére
  • Új eljárások kidolgozása, gyári előírások, utasítások ellenőrzése, javaslatok készítése
  • Rendszerek karbantartása, műszaki jellemzők meghatározása rendszer cserénél
  • Tesztelések

Elvárások:

  • Műszaki (villamos mérnök, informatikus) területen szerzett felsőfokú végzettség (befejezett tanulmányok)
  • Legalább 3 éves szakmai tapasztalat műszaki / IT területen
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • LINUX, WINDOWS üzemeltető szintű ismeretek
  • Unix ismeret és SQL adatbázis ismerete előny
  • Vezeték nélküli és vezetékes távközlési ismeretek, valamint hálózatos ismeretek előnyt jelentenek
  • Rendszerszemlélet, analitikus gondolkodásmód
  • Egyéni felelősségvállalás
  • Jó kapcsolatteremtő- és kommunikációs készség
  • Csapatmunka
  • Precizitás
  • Tanulási hajlandóság

Ha a pozíció felkeltette érdeklődését, kérem küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát Word formátumban az alábbi e-mail címre.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Mérnök / Műszaki
IT / Informatika
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol