www.cvonline.hu

Rendszergazda (Ref.szám: RE-1190)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.04.24.
Jelentkezési határidő: 2015.06.21.
Hirdetés azonosító: 931176

Feladatok:

  • Felhasználók napi szintű informatikai támogatása
  • Technikai problémák elhárítása, hibajavítás
  • Eszközök és szoftverek installálása
  • Hardver eszközök szerelése
  • Együttműködés más telephelyek informatikusaival
  • Adminisztratív feladatok ellátása

Elvárások:

  • Főiskolások, pályakezdők jelentkezését is várjuk!
  • Középfokú (szakirányú) végzettség
  • Operációs rendszeretek ismerete
  • Microsoft irodai eszközök kiváló ismerete
  • Jó problémamegoldó készség
  • Kiváló kommunikációs és stressz tűrő képesség

Előny:

  • Angol nyelvtudás

A munkáltató ajánlata:

  • Szakmai képzések
  • Hosszú távú biztos munkahely

A munkavégzés helye:

Tatabánya

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. megbízója számára toboroz és közvetít főállású munkatársakat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre, a levél tárgyában feltüntetve a pozíció nevét és a RE-1190–es referenciaszámot.

A részletekről érdeklődni lehet Rojkó Eszternél a 20/278-5661-es mobilszámon.

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)
(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)
(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)
Kategória IT / Informatika
Régió Tatabánya
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő