www.cvonline.hu
Rendszergazda (Referenciaszám: PJ4185)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2016.01.30.
Jelentkezési határidő: 2016.02.04.
Hirdetés azonosító: 1010738
lejárt

Székesfehérvári partnercégünk számára keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Rendszergazda

Feladatok:
- Strukturált hálózatok üzemeltetése, karbantartás

- Windows szerverek üzemeltetése
- Levelezőrendszer üzemeltetése
- Mentések ellenőrzése, ütemezése
- Helpdesk tevékenység, (központban és a telephelyeken)
- Számítógépek telepítése, időszakos ellenőrzése
- Vírusvédelem figyelése
- Saját fejlesztésű, belső használatú szoftverek elkészítése, bővítése, adathibák javítása
- Egyedi listák készítése az adatbázisok felhasználásával
- Beszámolók, prezentációk készítése

Elvárások:
- Felsőfokú szakirányú végzettség

- Minimum 2 év szakmai tapasztalat hasonló munkakörben
- Angol nyelv középfokú ismerete
- Windows operációs rendszerek és szerverek ismerete
- Office 365 ismeret
- Cisco router ismeret

Előny:
- Visual Foxpro és Visual Studio programozási nyelv ismerete

- MS SQL ismeret

Amit kínálunk:
- Hosszú távú munkalehetőség
- Versenyképes juttatás

Munkavégzés helye:
- Székesfehérvár

Jelentkezését elküldheti önéletrajzának csatolásával és bérigényének feltüntetésével az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével Dely Fruzsina kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen a E-mail cím megjelenítése címre is.

Feladatok:
Elvárások:
Juttatások:

Kategória
IT / Informatika
Régió