www.cvonline.hu
Rendszergazda (Referenciaszám: PJ2880)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2014.06.18.
Jelentkezési határidő: 2014.07.15.
Hirdetés azonosító: 823733
lejárt

Nemzetközi autóipari beszállító cég informatikus csapatába keresünk szakembert az alábbi munkakörbe:

Rendszergazda (Győr)

Feladatok:
- Microsoft szerverek napi üzemeltetése és hibaelhárítása.
- Adatbázisok és rájuk épülő alkalmazások üzemeltetése
- Cisco hálózati eszközök konfigurálása és üzemeltetése.
- Egy AS/400 szerver és rajta futó alkalmazások üzemeltetése.
- Kisebb mértékben (kb. 20%) felhasználók támogatása.

Elvárások:
- Társalgási szintű angol nyelvtudás.

- Windows 2003-2008 szerverek üzemeltetésében szerzett tapasztalat.
- Adatbázis üzemeltetésben szerzett tapasztalat.
- AS/400 adminisztrátori ismeretek.
- Jó problémamegoldó készség.

Előnyös ismeretek:
- Autóipari cégnél szerzett tapasztalat.
- MS SQL ismeret.
- Autóipari EDI szabványok ismerete, EDI menedzsment eszközök ismerete (Seeburger, Actis EDI).

Amit partnercégünk kínál:
- Stabil, hosszú távú munkahely.
- Versenyképes fizetés.
- Kiemelkedő béren kívüli juttatások.

Kérem, küldje el részletes önéletrajzát Halász Roland kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailben a E-mail cím megjelenítése címre. Megköszönjük, ha a regisztrációt választja, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire, illetve adatbázisába történő jelentkezésével cégünk automatikusan Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi nyilatkozatot, amely a következő linken megtekinthető: Link megjelenítése

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.

Kategória
IT / Informatika
Régió
Győr