www.cvonline.hu

Rendszergazda-Pápa (Ref.szám: HM-1255)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.10.19.
Jelentkezési határidő: 2015.11.07.
Hirdetés azonosító: 948955

Feladatok:

  • A cég által használt informatikai infrastruktúra, rendszerek, alkalmazások üzemeltetése, karbantartása.
  • Együttműködés a központi, illetve egyéb helyi részlegekkel, illetve ezen részlegek támogatása.

Elvárások:

  • Minimum 3 éves szakmai tapasztalat
  • Felsőfokú informatikai vagy műszaki végzettség
  • Windows hálózat, szerver üzemeltetői tapasztalat
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Magasfokú problémamegoldó képesség

Előnyt jelent:

  • SAP (esetleg egyéb ERP rendszer) folyamatok ismerete
  • Multinacionális vállalatnál szerzett tapasztalat
  • Virtualizációs megoldásokban szerzett tapasztalat

Amit nyújtunk:

  • Nemzetközi cég, nagyvállalati környezet
  • Változatos munka, versenyképes jövedelem, bejárás támogatás

A munkavégzés helye:

Pápa

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. egy amerikai érdekeltségű, globális autóipari beszállító részére toboroz és közvetít főállású munkatársakat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar nyelvű önéletrajzát az E-mail cím megjelenítése e-mail címre a levél tárgyában feltüntetve a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó HM-1255-ös referenciaszámot!

A részletekről érdeklődni lehet Hegedüs Mónikánál a 20/983-6173-as mobilszámon.

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)
(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)
(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)
Kategória Mérnök / Műszaki, IT / Informatika
Régió Pápa
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő