www.cvonline.hu

Rendszergazda (MS Windows alapú rendszerek üzemeltetésére)

  • A hirdetés 1191 napja lejárt

Vezető rendszerintegrátor cég keres munkatársakat

Rendszergazda

feladatokra,

MS Windows alapú rendszerek üzemeltetésére.

Felvételi követelmények:

  • Legalább 3 éves hardveres és szoftveres informatikai tapasztalat
  • Legalább 3 éves üzemeltetői gyakorlat
  • Microsoft szerver oldali alkalmazások (SQL, Exchange) ismerete
  • Mentési alkalmazások ismerete (Backup Exec)
  • virtualizációs technológiák ismerete (VmWare, Hyper-V, Citrix)
  • Hálózati ismeretek
  • Angol nyelv ismerete
  • Felsőfokú informatikai vagy műszaki végzettség

Előnyt jelent:

  • MCSE vagy MCITP minősítés
  • Gyártói szerveres minősítések, vizsgák (VMware, Citrix, egyéb hardveres)
  • Egyéb mentési alkalmazások ismerete (Netbackup, Yosemite)
  • Menedzselt vírusvédelmi alkalmazások ismerete (McAfee, Symantec, Eset, Avira, stb.)
  • B kategóriás vezetői engedély

Jelentkezni lehet fényképes szakmai önéletrajzzal és fizetési igény megjelölésével az E-mail cím megjelenítése e-mail címen.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Mérnök / Műszaki
IT / Informatika
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő