www.cvonline.hu

Rendszergazda, kijáró szervizes

Régió:

Budapest

Human Centrum Kft.
Hozzáadva: 2017.02.28.
Hirdetés azonosító: 981450
lejárt

A Humán Centrum Kft. működése során több ezer embernek biztosított országszerte törvényes, bejelentett munkahelyet, fejlődési lehetőséget számos iparágban. Célunk a munkatársak hatékonyságának növelése, fejlesztése és óvása, mely kiemelkedően fontos a vállalatok sikere szempontjából..

Ezúttal rendszergazda és egyéb szolgáltatást nyújtó partnercégünk részére keresünk Rendszergazda munkatársat az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

  • kapcsolat tartása ügyfelekkel,
  • megválaszolni a felmerült informatikai kérdéseket és megoldani a rendszergazda feladatokat,
  • helyszínen vagy távolról elvégezni a szükséges hardver és szoftver módosításokat, beállításokat,

Elvárások:

  • középfokú végzettség
  • B kategóriás jogosítvány, minimum 1 év vezetési tapasztalat
  • PC hardver és hálózati eszközök ismerete, TCP/IP hálózatok ismerete
  • Windows munkaállomások rendszergazda szintű ismerete
  • Windows szerverek ismerete, Active Directory kezelés
  • Linux rendszerek ismerete
  • minimum 2 év általános rendszergazdai tapasztalat
  • jó kommunikációs és problémamegoldó készség
  • önálló és pontos munkavégzés
  • kulturált, ápolt megjelenés

Előnyt jelent:

  • Windows SBS, Exchange gyakorlati tapasztalat
  • Linux szerver gyakorlati tapasztalat
  • angol nyelvismeret

Amit kínálunk:

  • stabil, piaci szintű jövedelem
  • hosszú távú munkalehetőség
  • szakmai kihívások és fejlődési lehetőség
  • korrekt munkavégzés megbecsülése
  • jó hangulatú, összetartó, fiatal csapat

Jelentkezni a Link megjelenítése weboldalon lehet regisztrációt és önéletrajz feltöltését követően.

Kategória
IT / Informatika