www.cvonline.hu

Rendszergazda, kijáró szervizes

  • A hirdetés 174 napja lejárt

Budapest XX. kerületi székhelyű informatikai vállalkozás munkatársat keres

Rendszergazda, kijáró szervizes munkakörbe.

Feladatok:

  • Asztali számítógépek és laptopok javítása és rendszeres megelőző jellegű karbantartása
  • Hibaelhárítás, felhasználók támogatása telefonon keresztül, távmenedzsment eszközökkel, és helyszínre való kiszállással
  • Munkaállomások és perifériáik, szerverek, aktív eszközök beüzemelése, telepítése, konfigurálása
  • Számítógépes, telefonos, és vezeték nélküli hálózatok építése
  • A munkavégzés folyamatos dokumentálása

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Tapasztalat üzemeltetési területen
  • Alapfokú szakmai angol nyelvtudás
  • B kategóriás jogosítvány
  • MS kliens oldali operációs rendszerek, és felhasználói programok magas szintű ismerete
  • Alapos hálózati ismeretek (TCP/IP, VLAN, VPN, stb.)
  • Naprakész hardver ismeret

Személyiségbeli elvárások:

  • Ügyfelorientáltság, csapatmunka
  • Stressz tűrő képesség
  • Fejlett problémamegoldási- és együttműködő készség
  • Jó kommunikációs készség
  • Precíz dokumentálási készségek
  • Rendszerszemlélet, igényes munkavégzés

Előnyt jelent:

  • Telefónia ismerete (PSTN, ISDN, PBX)
  • MS szerver operációs rendszerek ismerete, üzemeltetési tapasztalat
  • Linux, Mac OS, Android, iOS ismerete

Amit kínálunk:

  • Egy folyamatosan fejlődő cég biztonsága
  • Versenyképes jövedelem+juttatások
  • Fiatal, barátságos csapat
  • Fejlődési és karrierlehetőség

Munkavégzés helye:

  • Budapest, Pest megye, Bács-Kiskun megye.

Jelentkezni magyar nyelvű önéletrajz és nettó bérigényt tartalmazó motivációs levél elküldésével lehet, a tárgyban feltüntetve a megpályázott munkakör pontos megnevezését. A jelentkezéseket az alábbi e-mail címre kérjük eljuttatni.

Felhívjuk Tisztelt Pályázóink figyelmét, hogy a nettó fizetési igény megjelölésének elmulasztása esetén pályázatukat nem áll módunkban feldolgozni.

Helyek Budapest
Bács-Kiskun
Pest
Kategória IT / Informatika
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő