Biztos háttérrel rendelkező, nemzetközi gyártó partnerünk részére keresünk munkatársat

RENDSZERGAZDA
(HF 11-7821)

pozícióba

Feladat:

  • Számítógépes rendszerek folyamatos, biztonságos, gazdaságos üzemeltetése
  • Informatikai hálózat üzemeltetése, konfigurálása
  • A vállalat távközlési eszközeinek és folyamatainak támogatása
  • Rendszer-karbantartási munkák előkészítése, ellenőrzése
  • Support tevékenység ellátása

Elvárások:

  • Informatikai szakirányú végzettség (felsőfokú végzettség előny)
  • Hasonló munkakörben szerzett néhány éves tapasztalat (előny: ipari környezetben), de pályakezdők jelentkezését is várjuk
  • Aktív angol nyelvtudás szóban és írásban

Amit kínálunk:

  • Biztos háttér, kiemelkedő jövedelem
  • Folyamatos szakmai fejlődés

Munkavégzés helye: Borsod-Abaúj-Zemplén megye

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, magyar nyelvű önéletrajzát kérjük, küldje a „HF 11-7821” –es referenciaszám és a pozíció feltüntetésével a lenti e-mail címre.

HUMANFIELD Tanácsadó Iroda
Link megjelenítése