Biztos háttérrel rendelkező, dinamikusan fejlődő nemzetközi gyártópartnerünk részére keresünk munkatársat

RENDSZERGAZDA
(HF 11-7738)

pozícióba.

Feladatok:

  • Vállalat adatainak és folyamatainak leképezése Teamcenter rendszerben,
  • A rendszer felügyelete, tovább fejlesztése,
  • Felhasználók oktatása, támogatása,
  • Adatkapcsolat kialakítása a vállalatirányítási rendszerrel.

Elvárások:

  • Felsőfokú informatikai vagy műszaki végzettség,
  • Aktív angol vagy német nyelvismeret,
  • Előny: vállalatirányítási vagy PDM rendszer üzemeltetési gyakorlat,
  • Pályakezdők és tapasztalt szakemberek jelentkezését is várjuk.

Amit kínálunk:

  • Nemzetközi környezet, biztos háttér,
  • Hosszú távú munkalehetőség,
  • Versenyképes juttatási csomag.

Egyéb:

  • Munkavégzés helye: Bács-Kiskun megye.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, magyar és angol vagy német nyelvű
önéletrajzát kérjük, küldje a „HF (11-7738)”-as referenciaszám és a pozíció
feltüntetésével a lenti e-mail címre.

HUMANFIELD Tanácsadó Iroda
Link megjelenítése