Egy nemzetközileg elismert, kisállat eledel-gyártással és forgalmazással foglalkozó vállalatcsoport

egyik tagja munkatársat keres

RENDSZERGAZDA
(HF 11-7665)
pozícióba.

Fő feladatok:

  • A cég telephelyein lévő számítógépek, szerverek teljeskörű üzemeltetése,
  • Hálózatok felügyelete, javítások, bővítések megrendelése,
  • A felhasználók által jelentett hibák megoldása,
  • Karbantartás, új eszközök beszerzése, konfigurálása,
  • Az ERP rendszer kulcsfelhasználói feladatainak elvégzése, kapcsolattartás a külföldi programozókkal,
  • A termelésben működő PLC rendszer naplóiból kiolvasott hibák jelentése a programozóknak,
  • Ügyelet, távsegítség munkaidőn túl.

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség,
  • Középfokú angol nyelvtudás.

Előny:

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat,
  • PLC programozásban való jártasság.

Személyiség:

  • Kiváló problémamegoldó készség,
  • Önálló, precíz munkavégzés.

Amit kínálunk:

  • Biztos munkahely,
  • Versenyképes fizetés,
  • Stabil nemzetközi háttér.

Egyéb:

  • Munkavégzés helye: Csévharaszt.

Ha úgy érzed, hogy szeretnél egy jó csapat tagja lenni, és szívesen dolgoznál cégünknél, küldd az önéletrajzod a „HF 11-7665"-es referenciaszám feltüntetésével az alábbi e-mail címre.

 HUMANFIELD Tanácsadó Iroda
Link megjelenítése