www.cvonline.hu

RENDSZERGAZDA /főállású/

  • Ez az állásajánlat 1 napon belül lejár

Szegedi ipari termelő vállalat

munkatársat keres

FELADATOK:

  • Rendszergazdai feladatok, elsősorban az informatikai hálózat karbantartása, a felhasználói problémák megoldása
  • Ipari üzem informatikai rendszerének folyamatos üzemeltetése, karbantartása, hibák/hiba lehetőségek felderítése, eseti hibák elhárítása
  • Folyamatos kommunikáció a felhasználókkal, az igények felmérése és kiszolgálása
  • MS, Linux alapú szerverek és munkaállomások felügyelete, komplex menedzselése
  • Informatikai eszközök beszerzésének előterjesztése, ajánlatkérés, lebonyolítás, üzembe helyezés

ELVÁRÁSOK:

  • Szakirányú felsőfokú végzettség és releváns szakmai tapasztalat
  • Linux operációs rendszer magas szintű ismerete (rendszeradminisztráció, szerveralkalmazások telepítése és konfigurálása)
  • MS Windows operációs rendszer adminisztrátori szintű ismerete
  • MS OFFICE alkalmazások felhasználói szintű ismerete
  • HTML, PHP, MySQL, weblap készítés
  • Számítógép szerelési tapasztalat
  • Jó kommunikációs készség, pontos, precíz munkavégzés
  • SAP ismerete előnyt jelent

SZÜKSÉGES TAPASZTALAT:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Korrekt jövedelem (alapfizetés+prémium)
  • Kihívást jelentő változatos feladatok
  • Folyamatosan fejlődő cég biztonsága
  • Szakmai  fejlődés lehetősége

Munkavégzés helye:

Szeged

Magyar nyelvű önéletrajzát fizetési igénye megjelölésével várjuk.

Munkavégzés helye Szeged
Kategória IT / Informatika
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Szeged