www.cvonline.hu

Rendszergazda /Esztergom/

  • A hirdetés 10 napja lejárt

Pozíció leírása:

A vállalat IT rendszereinek üzemeltetése, felügyelete - mind az irodában, mind a gyártásban;
Aktív részvétel az induló projektek IT megvalósításában;
Gyártástámogató rendszerek üzemeltetése;
Kapcsolattartás az anyacég IT szakembereivel, ill. az IT-s kollégákkal (egy sr. IT mérnök és egy SAP-s szakember);
Folyamatos kapcsolattartás és együttműködés a társterületekkel, munkájuk támogatása.

Követelmények:

Középfokú v. felsőfokú IT végzettség, min. 1 éves tapasztalat;
Angol nyelvismeret min. középfokon, elsősorban írásban kell használni;
Windows üzemeltetési ismeretek (szerver oldal: W2K12 R2);
Hálózati, rendszergazdai ismeretek.

Előny:

Termelési területen szerzett IT üzemeltetési szakmai tapasztalat;
Felsőfokú végzettség;
Erősebb angol nyelvtudás, mert akkor többet tud az anyacéggel is kommunikálni;
SQL ismeretek;
PHP ismeretek.

Munkavégzés helye:

Esztergom, Komárom-Esztergom megye

Jelentkezek az állásra a E-mail cím megjelenítése email címen keresztül!

A fényképes önéletrajzokat magyar és/vagy angol nyelven várjuk.

Kérjük a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük!

Ha szeretne az aktuális állásainkról mindig értesülni, akkor oldalunkon tud belső adatbázisunkba regisztrálni.

Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.

További információ esetén kérjük az alábbi telefonszámokon szíveskedjenek érdeklődni: +36 34/480-380, +36 30/943-02-59

Értékelt kvalitások

Előny:

Amit nyújtunk

Amit ügyfelünk kínál:

Motiváló bérezés, cafeteria, bónusz, 13. havi bér és teljes bejárástámogatás

Hire-One Kft.

Pozíció leírása:A vállalat IT rendszereinek üze...
Esztergom

Rendszergazda

KARÁDI RENDSZERHÁZ Kft.

A KARÁDI Rendszerház Kft. rendszergazda munkatá...
Nyíregyháza, Szabolcs-Szatmár-Bereg

Könyvelő - Esztergom környéke

T-HR Kft.

Feladatkör:Ebben a munkakörben az Ön feladatai ...
Komárom-Esztergom, Esztergom