www.cvonline.hu

RENDSZERGAZDA és INFORMATIKUS

  • A hirdetés 704 napja lejárt

 Irodaház részére keresünk munkatársat

pozícióba

Budapestre a XI. kerületbe.

Feladatok:

  • Rendszergazdai feladatok ellátása és szerverüzemeltetés virtualizált környezetben Windows és LINUX operációs rendszerekkel,
  • Informatikai hálózat üzemeltetése, konfigurálása,
  • Storage környezet felügyelete,
  • IT védelmi rendszer, tűzfal karbantartása,
  • Alkalmazások futtatókörnyezetének szerver oldali üzemeltetése,
  • Felhasználói support tevékenység ellátása
  • Optikai és kábelhálózat karbantartása
  • Riasztó- és kamerarendszerek karbantartása, telepítése, javítása
  • Honlap készítése és aktualizálása.

Elvárások:

  • Rendszergazdai tapasztalat Windows és LINUX kiszolgálói környezetben,
  • Informatikai szakirányú végzettség (felsőfokú végzettség előny),
  • Jó problémamegoldó képesség, felelősségteljes, önálló, precíz munkavégzés, gyakorlatiasság, terhelhetőség
  • B kategóriás jogosítvány.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, magyar nyelvű önéletrajzát nettó fizetési igény megjelölésével kérjük, küldje az alábbi e-mail címre.

Jelentkezési határidő 2015. szept. 30., akár azonnali, de legkésőbb 2015. okt. 20-ai kezdéssel.

Helyek Pest
Budapest
Kategória IT / Informatika
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő