www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2017.04.29.
Hirdetés azonosító: 987075
lejárt
Tech People FEJLÉC

A Tech People egy Európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat valamint kiszervezett IT szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára A megbízónk Magyarország egyik legkorszerűbb sütőipari vállalata.

Az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:
RENDSZERGAZDA - ERP üzemeltető KF15-90

Feladatok:
  • SAP Business One rendszer működtetése, fejlesztése
  • Ipari terminálok, ipari adatgyűjtők és nyomtatók üzemeltetése
  • 4 telephelyen történő informatikai infrastruktúra üzemeltetése
  • Felhasználói Helpdesk
  • Layer 3 számítógép hálózatok üzemeltetése

Elvárások:
  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • IT üzemeltetési területen szerzett, min. 2-3 év tapasztalata
  • MS Szerverek üzemeltetésében szerzett tapasztalat
  • Active Directory, Microsoft Exchange, Microsoft HyperV használatában szerzett jártasság
  • SQL nyelv ismerete
  • Crystal reports ismerete
  • JunOS adminisztrációs ismeretek
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Ügyfél-orientáció, együttműködési készség

Amit kínálunk:
  • Önálló, felelősségteljes, szakmai fejlődést biztosító munkakör
  • Stabil, dinamikusan fejlődő vállalati háttér
  • Összetartó, együttműködő közösség
  • Versenyképes jövedelem, cafetéria rendszer

Kezdés: azonnal
Jogviszony: Alkalmazotti jogviszony
Munkavégzés helye: Igal - Kaposvár vonzáskörzete

Küldje el angol nyelvű önéletrajzát vagy vegye fel velünk a kapcsolatot: +3617897416; E-mail cím megjelenítése

Tech People LÁBLÉC

Kategória
Egyéb
Régió
Somogy