www.cvonline.hu

Rendszergazda (ERP) - Pápa (Referenciaszám: HM-1621)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.04.27.
Jelentkezési határidő: 2016.10.08.
Hirdetés azonosító: 1080083

Elvárások:

  • Minimum 3 éves szakmai tapasztalat
  • Felsőfokú informatikai vagy műszaki végzettség
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Magasfokú problémamegoldó képesség
  • SAP, esetleg egyéb ERP rendszer MM/PP folyamatok ismerete
  • Előny: multinacionális vállalatnál szerzett tapasztalat

Feladatok:

  • A cég által használt informatikai rendszerek, alkalmazások üzemeltetése, karbantartása
  • Együttműködés a központi, illetve egyéb helyi részlegekkel, illetve ezen részlegek támogatása
  • Cégünknél alkalmazott ERP rendszer (jelenleg SAP) felhasználói (key-user) szintű támogatása, melynek feltétele a (logisztikai/termelési/controlling) üzleti folyamatok és a rendszerben ezen üzleti folyamatok leképzett rendszerfolyamatainak ismerete (betanulás után)
  • Az aktuálisan használt ERP rendszer (jelenleg SAP) implementált moduljainak átfogó ismerete, oktatások lebonyolítása a raktári/termelési dolgozók számára
  • Az ERP rendszerhez kapcsolódó egyéb lokálisan fejlesztett és használt alkalmazások ismerete és támogatása (riport és adatbáziselemző funkciók ERP-Connect-en keresztül)

A munkáltató ajánlata:

  • Sokrétű feladatkör multinacionális vállalatnál
  • Fejlődési lehetőség
  • Versenyképes bérezés
  • Bejárás támogatás

A munkavégzés helye:

Veszprém megye, Pápa

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. egy globális autóipari beszállító részére toboroz és közvetít főállású munkatársakat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzait a megadott email címre, a levél tárgyában feltüntetve a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó HM-1621-es referenciaszámot!

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)
(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)
(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)
Kategória Gyártás / Termelés, IT / Informatika
Régió Pápa
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő