www.cvonline.hu

Rendszergazda diákmunka

Prohuman

Hozzáadva: 2017.09.18.
Hirdetés azonosító: 869223

Feladatok:
  • Windows Serverek üzemeltetése, karbantartása
  • Együttműködés network és desktop support kollégákkal
  • Problémamegoldás
  • Munkával együtt járó adminisztratív feladatok elvégzése (ticketkezelés)
Elvárások:
  • Microsoft Windows 2008+ szolgáltatások (AD, DNS, DHCP, File Sharing, stb.) készségszintű ismerete
  • Alapvető hálózati ismeretek
  • 1-2 éves rendszergazda/desktop support tapasztalat
  • Írott angol nyelvtudás (külföldi support csapattal való kommunikációhoz)
Előny:
  • Powershell, vbs scriptekben való jártasság
  • Exchange, SharePoint, Office365 ismeretek
  • Microsoft Deployment Toolkit ismeretek
  • Linux ismeretek
  • Ubuntu/Debian alapú Linux rendszergazdai tapasztalat
  • PostgreSQL/MySQL
  • Tomcat alkalmazásszerver ismerete, JVM-java virtuális gépek ismerete
  • Open VZ/KVM virtualizáció
  • Java fejlesztési ismeret, tapasztalat, PHP fejlesztési tapasztalat
Amit kínálunk:
  • versenyképes fizetés
  • hosszútávú, stabil munkalehetőség
Munkavégzés helye:
  • Budapest
Egyéb:
  • Munkaidő:
  • Heti minimum 20 óra munkavállalása
  • Hétfőtől-péntekig, 8:00-tól 18:00-ig tartó időszakban
  • Munkavégzés helye: XIV. kerület
Kapcsolat:
Amennyiben érdekel a pozíció, küldd el önéletrajzod az alábbi e-mail címre: E-mail cím megjelenítése. Kérlek, a tárgy mezőben tüntesd fel az alábbi referenciaszámot: SENIOR-IT