www.cvonline.hu

Rendszergazda (Debrecen)

HSA Kft.

Hozzáadva: 2017.02.22.
Hirdetés azonosító: 929633

HSA Kft. – A hazai személyzeti szolgáltató.
Saját csapatunkba keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Feladatok:

  • A cég informatikai infrastruktúrájának üzemeltetése, ellenőrzése és karbantartása
  • Az irodai számítógépek folyamatos és zavartalan működésének biztosítása
  • Felhasználói jogok kiosztása és kezelése
  • Közreműködés az informatikai fejlesztések tervezésében és kivitelezésében
  • A dolgozók informatikai támogatása és oktatása

Elvárások:

  • Informatikai végzettség
  • 1-2 éves szakmai tapasztalat
  • Babér, ÁNYK, Thunderbird, CMSek ismerete
  • VMware, vSphere client, Windows server, hálózati ismeretek
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • Microsoft SQL Server ismerete
  • Nagyfokú önállóság és határozottság
  • Kezdeményezőkészség és tanulási hajlandóság

Munkavégzés helye:

  • Debrecen

Amennyiben szeretné megpályázni a munkalehetőséget, küldje el fényképes önéletrajzát a pozíció nevének tárgy mezőben történő feltüntetésével az  E-mail cím megjelenítése címre!