www.cvonline.hu

Rendszergazda – Szentgál

  • A hirdetés 407 napja lejárt

 Magyarország legnagyobb takarékszövetkezete a B3 TAKARÉK Szövetkezet

pályázatot hirdet

munkakörbe

Feladatok:

  • Alkalmazott eszközök és szoftverek konfigurálása
  • Szervereken és munkaállomásokon adminisztratív feladatok ellátása
  • Hardveres, hálózati és szofveres hibák észlelése, érintett partnerek értesítése
  • Hibaelhárítás
  • Netbank SMS szolgltatások kezelése
  • Számítógépek üzembehelyezése
  • Szoftver tesztelés, eredmények dokumentálása

Elvárások a pályázóval szemben:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség (főiskola)
  • Minimum 5 éves szakmai gyakorlat
  • Számlavezető redszerek ismerete (előny)
  • Jó promlémamegoldó készség
  • Rugalmasság
  • Járművezetési engedély és vezetési gyakorlat (B kategória)

Munkavégzés helye: Szentgál

Amit kínálunk:

  • határozatlan idejű szerződés, heti 40 órában

Fényképes önéletrajzzal és motivációs levél elküldésével az alábbi e-mail címen lehet. A tárgyba kérjük feltüntetni: „rendszergazda-Szentgál“

Helyek Veszprém
Kategória IT / Informatika
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő