www.cvonline.hu
Rendszerfejlesztő (Szombathely)
Trenkwalder Kft
Régió: Vas
Hozzáadva: 2017.09.18.
Jelentkezési határidő: 2015.08.17.
Hirdetés azonosító: 959610
lejárt

 Nemzetközi háttérrel rendelkező megbízónk részére keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

Feladata:

  • Vállalatirányítási rendszert felügyeli, fejleszti
  • Az SL rendszerrel kapcsolatos problémákat kezeli
  • Aktívan részt vesz az SL új verzióinak tesztelésében
  • Az új folyamat leképezéséhez szükséges adatokat összegyűjti
  • Feltárt problémák alapján, ill. folyamatoptimalizálás érdekében a fejlesztendő területeket meghatározza
  • Az SL folyamatot megtervezi, leképezi, teszteli
  • A fejlesztési folyamatot kidolgozza
  • Ellenőrző funkciók programozása
  • Új- ill. meglévő folyamatok számára SL-ben futó ellenőrző funkció (trigger) elkészítéséhez szükséges adatokat összegyűjti, elkészíti a kód specifikációját
  • Leprogramozza az új funkciót és feltölti tesztelésre
  • Koordinálja a tesztelést az igénylővel
  • Riportok, lekérdezések készítése

Elvárások:

Elvárások:

  • Felsőfokú (egyetemi vagy főiskolai diploma) informatikai végzettség
  • Vállalatirányítási rendszerek működtetésében szerzett gyakorlat
  • Oracle, PL/SQL ismeretek
  • Nagyon jó angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Rendszerszemlélet, analitikus gondolkodásmód
  • Jó kommunikációs képesség

Az elbírálásnál előnyt jelent:

  • Java programnyelv ismerete
  • Projekt bevezetésben szerzett gyakorlat
  • Nagy teherbírás

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.