www.cvonline.hu
Rendszerfejlesztő projektmérnök
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2016.12.02.
Jelentkezési határidő: 2016.12.04.
Hirdetés azonosító: 1099148

Stabil, nemzetközi háttérrel rendelkező Partnerünk számára keresünk tapasztalt munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Szoftver és hardver tesztelés
  • Új rendszerek bevezetésében való aktív részvétel
  • Eszközök, alkalmazások üzemeltetése
  • Dokumentációkészítés és  -karbantartás
  • Események, problémák, hibák elemzése, megoldási javaslatok előkészítése

Elvárások:

  • Minimum középfokú műszaki végzettség
  • Minimum 3-5 év tapasztalat rendszerfejlesztés és/vagy termelés-irányítási területen
  • Haladó szintű Excel ismeret
  • Angol nyelv alapfokú ismerete
  • Kiemelkedő konfliktuskezelési képesség

Amit nyújtunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Modern, nemzetközi munkakörnyezet
  • Fejlődési, tanulási lehetőség

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.