www.cvonline.hu

Rendszerfejlesztő mérnök

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.09.17.
Jelentkezési határidő: 2016.02.23.

Pozíció leírása / Job description

Nemzetközi partnerünk Fertődi egységébe - aki hazánkban az egyik legelismertebb építőipari alapanyaggyártó - keresünk a minőségügyi osztályukra egy tapasztalt Rendszerfejlesztő mérnököt.

Feladatok:

- Dokumentációs rendszer működtetése, fejlesztése
- Központi dokumentumok helyi integrálása
- Dokumentációs adatbázis fejlesztése
- Belső és külső auditok tervezésében és lebonyolításában való részvétel

Elvárások:

- Felsőfokú műszaki végzettség
- Erős ANGOL nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
- Minimum 3 éves hasonló pozícióban szerzett szakmai tapasztalat
- Dokumentációs mérnök, Auditor munkakörben szerzett tapasztalat előny
- MS Office felhasználói szintű ismerete
- Precíz, megbízható, analitikus és jó kommunikációval rendelkező személyiség
- Minőségügyi szabványok, rendszerek ismerte hatalmas előny!! (ISO 9001, ISO 14001, OHSASA 18001, ISO 50001, PEFC/FSC)

Amit kínálunk:

- Megbízható, hosszú távú, stabil munkahely
- Felelősségteljes, kihívásokkal teli munkakör
- Fiatalos, dinamikus csapat
- Versenyképes fizetés

Elvárások / Requirements

Amit kínálunk / Offer

1024 Budapest
Lövőház utca 39.
Tel: +36 1 411 2090
www.randstad.hu

Randstad Hungária Kft. logó
Kategória Mérnök / Műszaki
Régió Budapest
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő -