www.cvonline.hu

Rendszerfejlesztési Vezető

  • A hirdetés 1053 napja lejárt
  • Van már csapatvezetői tapasztalatod?
  • Érdekelnek a legújabb online és Big Data technológiák?
  • Szívesen foglalkoznál magas szinten biztonságtechnikával?

Munkatársat keresünk rendszerfejlesztési vezető munkakör betöltésére, aki egy fejlesztői csoportot vezetne, amely a működésünkhöz nélkülözhetetlen központi számítógépes rendszerek fejlesztését és karbantartását végzi. A pozíciót betöltő munkatársnak biztosítani kell, hogy a fejlesztett rendszerek alkalmasak legyenek a használatra, és időben, a specifikációhoz igazodva, megfelelő minőségben legyenek kivitelezve. A leendő vezetőtől elvárt a projektekben és fejlesztési feladatokban történő aktív részvétel, illetve egy erős szoftverfejlesztői (C/C++ mint preferált nyelvek) háttér. Előnyt jelent a különböző virtualizációs és „Big Data” technológiák iránti érdeklődés, esetlegesen múltban szerzett tapasztalat.

Ez egy remek lehetőség egy olyan dinamikus vezetőnek, akinek nyíltan szenvedélye a számítógépes biztonság és rendszerfejlesztés. A vezető segíteni fog egy olyan környezet megteremtésében, ami vonzó jövőképet vetít a mérnökök elé, akik motiváltak, hogy elérjék a számukra kijelölt célokat. Éleslátással kell rendelkeznie a részletekhez és fontos, hogy könnyen alkalmazkodjon az üzleti igényekhez. Ebben a pozícióban a kommunikáció az elsődleges kulcs a sikerhez, mivel több területet átfogóan kell együtt dolgozni munkatársakkal és globális csapatokkal.

Főbb feladatok

  • Fejlesztési vezetőként intézkednie kell a rendszerfejlesztési projektek leszállításának tervezésében, irányításában és követésében
  • Hosszú távú műszaki tervek létrehozása, amely támogatja az üzleti és fejlesztési stratégiákat
  • A projektek és prioritások meghatározása után megállapodásra jutni minden érintett vezetővel
  • A folyamatok hatékonyságának és eredményességének, kulcsfontosságú mérföldköveinek a felmérése és követése a jelenlegi rendszereken
  • Szabályozások javítása és a fejlesztési folyamat optimalizálása a rendelkezésre álló adatok segítségével
  • Jó hatást gyakorolni más fejlesztési, illetve technikai vezetőkre és csoportokra
  • Felelős az új munkatársak eligazításában, gondoskodik a megfelelő képzésről, mentorálásról és betanításról, amely elérhető minden alkalmazott számára, illetve nyomon követi annak terv szerinti végrehajtását
  • Biztosítja a különböző képességek és tapasztalatok megfelelő keverékét a csoportban a hibalehetőségek minimalizálása végett
  • Rendszeresen felméri a csapat szerkezeti felépítését a hatékonyság, változó prioritások és követelmények tükrében, szükség esetén változásokat javasol
  • Visszajelzést ad az éves fizetési felülvizsgálathoz a csoport számára
  • Folyamatos egyeztetésekkel biztosítja az egyének és a csoport teljesítményének és eredményeinek növekedését, építő jellegű javaslatokat tesz és megfelelően kiértékeli az elért eredményeket
  • Útmutatást nyújt a fejlesztésben és a mindennapi gyakorlatban, ez által fejlesztve és megosztva a tudást a csapatban
  • Ösztönzi az egyének közötti tudás átadását
  • Résztvesz a toborzási stratégia kidolgozásában a HR-el együttműködve
  • Jó kapcsolatrendszert épít ki a mérnöki csoportokkal és a cég többi részével - beleértve a tesztelést, fejlesztést, IT-t, termék menedzsmentet és kereskedelmet
  • Információk biztosítása a költségvetési eljáráshoz – amely egyértelművé teszi, hogy mire van szükség (személyzet, tőke, tréning, stb.), annak érdekében, hogy előállítsuk a szükséges teljesítéseket a termék ütemtervhez

Elvárások

  • IT területen szerzett főiskolai vagy egyetemi végzettség
  • Rendszer- vagy szoftverfejlesztői csoport vezetésében szerzett tapasztalat
  • Folyékony angol nyelvtudás
  • Kereskedelmi szoftver projektek határidőre való elkészülésének irányításában és vezetésében szerzett tapasztalat, a költségvetés keretein belülmaradva, a minőség megtartása mellett
  • Rendelkeznie kell a teljes szoftverfejlesztési életciklusra kiterjedő professzionális szoftvermérnöki tudással, beleértve a kódolási szabványok, kód felülvizsgálatok, forráskód menedzsment, fordítási folyamatok, tesztelés és üzemeltetés műveleteket
  • Operációs rendszerek, fejlesztési módszertanok és fejlesztési életciklusok mély ismerete
  • Sikeres, határidőre elkészült projektek irányításában szerzett tapasztalat
  • Képes legyen hatni a munkatársaira és feletteseire
  • Jól érzi magát egy nagyiramban változó környezetben és képes alkalmazkodni a prioritás váltásokhoz
  • Készített már rugalmas, “jövő-biztos” megoldásokat
  • Mindennapos a minőség iránti elhivatottsága
  • Vezetői készség és a sikeresség légkörének megteremtése a csoport számára

Amit a cég kínál

  • Szakmai fejlődési és képzési lehetőség
  • Kiváló munkahelyi környezet
  • Nyitott, mozgalmas légkör
  • Egy stabil nemzetközi cég által nyújtott biztos háttér
  • Végül, de nem utolsó sorban versenyképes jövedelem