www.cvonline.hu

Rendszerelemző

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.04.23.
Hirdetés azonosító: 651294

Megbízónk a világ egyik vezető, több kontinensen illetve az amerikai tőzsdén is jelen lévő autóipari beszállító cége, amely évek óta stabil helyet foglal el a legnagyobb magyarországi munkáltatók között. Mérnökségi központjukba keresünk Rendszerelemző munkatársat.

Feladatok:
  • a globálisan használt mérnöki tervezőrendszer üzemeltetése;
  • kapcsolattartás az európai és afrikai gyárak és mérnöki fejlesztőközpontok mérnökeivel;
  • a mérnöki igények alapján szoftverfejlesztői specifikációk készítése;
  • az új szoftververziók tesztelése.
  • a fejlesztések bevezetésének ütemezése, koordinálása;
  • tréningek tartása a mérnökök felé a változásokról;
Elvárások:
  • Az ideális jelölt:
  • felsőfokú informatikai vagy villamosmérnöki végzettséggel rendelkezik;
  • angolul tárgyalóképes (ez a kapcsolattartáshoz elengedhetetlen);
  • általános szoftverfejlesztői ismeretekkel vannak;
  • Visual Basic és/vagy Progress programozási nyelvekben gyakorlott;
  • jó kommunikációs és elemző készséggel rendelkezik;
  • nyitott új ismeretek elsajátítására.
Előny:
  • egyéb programozási nyelvek ismerete (C++, SQL, JAVA);
  • AutoCad ismeret.
Amit kínálunk:
  • változatos munkakör, sokrétű, nemzetközi feladatokkal;
  • versenyképes kompenzációs csomag;
  • kellemes munkakörnyezet.
Munkavégzés helye:
  • Budapest
Kapcsolat:
Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését magyar és angol nyelvű jelentkezését küldje a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Kategória
Gyártás / Termelés
Régió