www.cvonline.hu

Rendszerbiztonsági mérnök [ZFTS-RM01]

Régió: Budapest

Focus Consulting Kft.

Hozzáadva: 2016.11.10.
Jelentkezési határidő: 2012.08.31.
Hirdetés azonosító: 345392

Focus consulting

Megbízónk

Ügyfelünk sikeres és gyorsan növekedő autóipari beszállító cég. Világszínvonalú budapesti fejlesztő központjába keresünk folyamatos szakmai fejlődést biztosító feladatokra munkatársakat.

Feladatok

- Biztonsági szabvány előírásoknak való megfeleltetés, biztonsági koncepciók kidolgozása
- Mechatronikus rendszerek biztonsági analízisének készítése és karbantartása (FMEA, FTA, FMEDA)
- Szoftvertervezési fázisban való aktív részvétel, kockázatelemzés és hibakeresés
- Validációs tevékenységek támogatása

Elvárások

- Villamosmérnök vagy mechatronikai mérnök végzettség (MSc.)
- Szoftverfejlesztési tapasztalat
- Legalább középfokú angolnyelv-tudás
- Jó kommunikációs és problémamegoldó képesség
- Analitikus gondolkodásmód
- Precíz munkavégzés
- Rugalmasság

Előny

- Beágyazott rendszerek fejlesztésében szerzett tapasztalat
- Biztonságkritikus rendszerek fejlesztésében szerzett tapasztalat
- Biztonsági analízis módszerek ismerete

Egyéb

Amit Megbízónk kínál:

- Versenyképes fizetés és juttatások
- Részvétel nemzetközi projektekben
- Sikeres és gyorsan növekedő vállalat
- Folyamatos szakmai fejlődés

Munkavégzés helye
Budapest
Kategória
Mérnök / Műszaki
Régió