www.cvonline.hu

Rendszerbiztonsági kockázatelemező mérnök

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.09.21.
Jelentkezési határidő: 2015.10.09.

Pozíció leírása / Job description

Multinacionális, német gyártó partnerünk budapesti K+F központjába keresünk munkatársat Rendszerbiztonsági kockázatelemező mérnök pozícióba.

Feladatok:

- Autóipari berendezések veszély és kockázati elemzése FMEA, FTA eszközökkel. A feladat magában foglalja a kockázatelemző eszközök magas szintű használatát, valamint szakértőkkel történő kockázatelemző megbeszélések moderálását.

Elvárások:

- Felsőfokú szakirányú végzettség – leginkább villamosmérnöki
- Gyakorlat FMEA és FTA módszer alkalmazásában
- Pályakezdők jelentkezését is várjuk!
- Megbízható angol- vagy német nyelv-tudás
- Magas szintű kommunikációs és teammunkában való együttműködési készség
- Jó problémamegoldó készség
- Kiváló MS-Office ismeretek
- Autóipari berendezések iránti érdeklődés

előny:
A munkakör betöltésénél elektronikus rendszerek, valamint mikrokontrollerek és beágyazott szoftverek ismerete; autóipari minőségügyi szabványok (VDA4.2, QS9000), biztonsági szabványok (IEC61508), illetve jóváhagyási szabványok (ECE R13) ismerete előnyt jelent.

Amit kínálunk:

- Lehetőség fejlődésre egy multinacionális vállalatnál
- Nívós termelői munkakörnyezet
- Versenyképes bérezés és juttatások

Elvárások / Requirements

Amit kínálunk / Offer

1024 Budapest
Lövőház utca 39.
Tel: +36 1 411 2090
www.randstad.hu

Randstad Hungária Kft. logó
Kategória Mérnök / Műszaki
Régió Budapest
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő -