www.cvonline.hu
Hirdetés azonosító: 980395
lejárt

Karrier az Audinál

Rendszerauditor – Minőségirányítás

AUDI HUNGARIA Zrt.

Izgalmas és változatos munkakörnyezet

Függetlenül attól, hogy karrierútjának melyik állomásánál tart, az Audi kihívást és fejlődést jelentő lehetőségeket biztosít Önnek. A folyamatos tanulás, kompetencia alapú fejlesztési modell és a rendszeres visszacsatolás eredményeképpen minden kolléga lehetőséget kap arra, hogy céljait elérje és egyéni terveit megvalósítsa. Köszönhetően az izgalmas feladatköröknek, a fiatalos munkahelyi hangulatnak és a high-tech környezetnek, az Audi Hungaria olyan hely, ahová a munkatársak szívesen járnak dolgozni.

Feladatok

  • Belső minőségügyi rendszer auditok (tervszerű és eseményorientált) lebonyolítása
  • Az AHM területeinek támogatása a minőségirányítási kérdésekben, tanácsadás
  • Támogatás a külső auditok szervezésében, lebonyolításában
  • Az AHM minőségirányítási rendszerének folyamatos fejlesztése
  • Projektekben való részvétel
  • Kapcsolattartás az AHM területeivel, az AUDI AG és a Volkswagen-konszern telephelyeivel
Elvárások

  • Felsőfokú végzettség, szakirányú végzettség előny (minőségbiztosítás, minőségirányítás)
  • Középfokú német nyelvtudás szóban és írásban
  • Minőségirányítási/ minőségbiztosítási tevékenységek ismerete
  • Minőségirányítási szabványok ismerete (ISO9001; VDA6.1; VDA6.3; stb.)
  • Auditálásban szerzett tapasztalat előny
  • Komplex gondolkodás
  • Analitikus gondolkodásmód
  • Képesség csapatmunkára és önálló munkavégzésre egyaránt
  • Határozottság, terhelhetőség, stabilitás, érdekérvényesítő képesség, rugalmasság

További információk

Ez az állás azonnal betölthető az Audi Hungaria-nál.

A munkavégzés helye: Győr

Referenciakód: GYDC7381

Karriervonal: +36 96 66 8888 | A kiírással kapcsolatos kérdéseit Takács Eszter válaszolja meg Önnek: +36 96 66 9468