www.cvonline.hu

Rendszeradminisztrátor

  • A hirdetés 1132 napja lejárt

Sikeresen működő, Budapest XIX. kerületi kinnlevőség behajtással foglalkozó cégünk számára keresünk rendszergazda / rendszerüzemeltető és PHP programozó munkatársat, aki vágyik egy olyan stabil munkahelyre, ahol kamatoztathatja eddigi ismereteit, ahol megkapja az elismeréseket, ha munkájával hozzájárul a vállalat eredményes működéséhez.

A munkakör feladataihoz tartozik:

  • Meglévő számítógépes infrastruktúra üzemeltetése, munkaállomások, szerverek összeszerelése, szervizelése, hardver és szoftverinstallálás
  • rendszerfelügyelet, hibakeresés és problémamegoldás
  • Meglévő szoftverrendszereink folyamatos karbantartása
  • Új komponensek fejlesztése
  • Megvalósítási javaslatok kidolgozása felmerülő problémákra, beszerzések tervezése
  • Együttműködés a cég egyéb területeinek vezetőivel
  • Rendelkezésre állás és távsegítség nyújtása a cég munkatársai számára
  • Önképzés, új technológiák megismerése

A pozíció betöltéséhez elvárt:

  • Analitikus és egyben széles látókörű, eredmény-orientált gondolkodásmód, önálló, precíz munkavégzés - „Hogyan lehet megoldani?”
  • Terhelhetőség, kellő kitartás, határozottság, megbízhatóság, rugalmasság
  • magas fokú precizitás
  • Office alkalmazások (Word, Excel) alapos ismerete
  • Windows és Linux (FreeBSD, Debian) operációs rendszerek üzemeltetési ismeretei
  • SQL adatbázis, illetve programozási ismeretek (php, html, javascript, css, MySQL)
  • Hardware ismeretek
  • Hálózati alapismeretek
  • Angol nyelvismeret (szakmai dokumentáció írás-olvasás/értés szinten)
  • Minimum 7 év szakmai tapasztalat
  • Felsőfokú informatikai végzettség

A jelentkezésnél előnyt jelent:

  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat: adatbázis-kezelés, php programozás, szerver-üzemeltetés
  • B kategóriás jogosítvány, saját gépjármű
  • IT, illetve műszaki területen széleskörű érdeklődés és tájékozottság

Amit kínálunk

  • Kiemelt gazdasági ágazatban stabil cégnél új szakmai tapasztalat szerzése
  • Jól működő, teljesítmény-orientált csapat
  • Csapatépítő tréningek
  • Önálló felelősség az IT területért
  • Teljesítmény elismerése

Ha szeretne egy új kihívásokat is nyújtó munkát, igényli az önállóságot, és nem riad vissza a sok munkától, akkor ez a hirdetés Önnek szól! Jelentkezzen a fizetési igényt tartalmazó fényképes önéletrajz megküldésével!

Jelentkezési határidő: 2014. április 17.

Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő