www.cvonline.hu

Rendszeradminisztrátor

  • A hirdetés 1237 napja lejárt

A

magyarországi vállalata, gödöllői telephelyre

munkatársat keres.

Ha szeretnél egy multinacionális vállalat IT csapatának tagja lenni

(több mint 80.000 ember dolgozik nálunk a világon),

Ha nem riaszt vissza ha néha angolul kell beszélni

(alkalmanként kapcsolattartás a külföldi IT Helpdeskkel és külföldi kollegákkal),

Ha szeretnéd meglévő tudásodat folyamatosan fejleszteni

(képzések, tanulási lehetőség)

Ha szeretnéd a meglévő programozási tudásodat továbbfejleszteni

(megmondjuk mit szeretnénk, a megoldást rád bízzuk)

Ha nem riaszt vissza a napi szintű helpdesk feladat

Ha a munkát az életed fontos részének tekinted

akkor nálunk a helyed.

Feladat:

  • Fő feladat a cég informatikai rendszerének támogatása, szoros együttműködésben a felhasználókkal.
  • Meglévő vállalatirányítási rendszerből riportálás (MFG/Pro).
  • A vállalati szoftverek használatával kapcsolatos segítségnyújtás a felhasználóknak.
  • Kapcsolattartás a vállalat központi informatikai csoportjaival.
  • Havi pénzügyi zárás informatikai támogatása
  • Intranetes alkalmazások fejlesztése, üzemeltetése

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás
  • MsOffice magas szintű ismerete (esetenként VBScriptek írása, módosítása)
  • Programozási képesség és gyakorlat.(PHP, HTML)
  • Adatbáziskezelők használata (MySQL, MSSQL)
  • Proaktivitás
  • Stressztűrés (a versenyszférában egyszerre több feladatért is felelős vagy szoros határidővel)
  • Utasítások pontos követése, betartása
  • Feladatok dokumentálása

Előny:

  • Multinacionális környezetben szerzett tapasztalat
  • Más programozási nyelvben szerzett jártasság
  • Analitikus gondolkodásmód
  • Határozott személyiség

Amit kínálunk:

  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Korrekt fizetés
  • Utazási költségtérítés
  • Cafeteria csomag
  • Ha kiemelkedően teljesítesz, akkor egy stabil és hosszútávú állás

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Jelentkezni magyar és angol nyelvű fényképes önéletrajzzal az alábbi linken, 2014. február 14-ig lehet.

Tel.: 06 28 523 626

Helyek Pest
Budapest
Kategória IT / Informatika
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő