www.cvonline.hu

Rendszeradminisztrátor

Régió:

Budapest

Human Centrum Kft.
Hozzáadva: 2017.06.24.
Hirdetés azonosító: 1035510
lejárt

A Humán Centrum Kft. büszke arra, hogy működése alatt már több ezer embernek biztosított országszerte törvényes, bejelentett munkahelyet, fejlődési lehetőséget számos iparágban. Célunk a munkatársak hatékonyságának növelése, fejlesztése és óvása, mely kiemelkedően fontos a vállalatok sikere szempontjából.
Ezúttal az állami szférában működő partnerünk számára keresünk rendszeradminisztrátor munkatársat.

Feladatok:

  • informatikai infrastruktúra üzemeltetése
  • Cisco routerek, switchek menedzselése, karbantartása
  • Cisco IP telefonos rendszer üzemeltetése
  • VMWare ESXI-re épülő virtuális környezet kialakítása, működtetése
  • CheckPoint Firewall konfigurálása és üzemeltetése
  • HP SAN Storage üzemeltetése
  • szoftverek telepítése és tesztelése
  • felhasználói számítógép-környezet kialakítása és üzemeltetése
  • helpdesk rendszerben a felhasználók aktív támogatása

Elvárások:

  • felsőfokú informatikai szakirányú végzettség
  • legalább három éves Windows szerver üzemeltetési tapasztalat
  • virtuális tapasztalat
  • alapszintű információ-biztonsági ismeretek
  • szakmai angol nyelvtudás
  • hatékony munkavégzés önállóan és csapatban
  • megbízhatóság
  • kiváló problémamegoldó képesség
  • terhelhetőség
  • büntetlen előélet

Előnyt jelent:

  • VMware ESXI üzemeltetésében szerzett munkatapasztalat
  • Cisco routerek, switchek üzemeltetésében, konfigurálásában szerzett munkatapasztalat
  • Symatec szoftverek ismerete
  • IBM Domino üzemeltetési ismeretek
  • Novell hálózati ismeretek
  • CheckPoint Firewall ismeretek
  • Websense ismeret
  • ITIL ismeretek, esetleges munkatapasztalat

Bérezés

  • megegyezés szerinti bérezés
  • cafeteria
  • Budapesten belüli utazás támogatása

Kategória
IT / Informatika