www.cvonline.hu
Rendszeradminisztrátor (Storage/Backup) (Budapest)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.02.26.
Hirdetés azonosító: 847342
lejárt
FELADAT

Feladatok

  • NetApp, EMC és Hitachi storage rendszer második és harmadik szintű adminisztrációja
  • SAN hálózatüzemeltetés
  • Incident, problem és change menedzsment
  • Backup és adattárhely rendszerek optimalizációja
  • Dokumentáció karbantartása a konfigurációs, üzemeltetési és hibaelhárítási eljárások és a backup és adattárhely hardver és szoftver feljegyzések kapcsán
  • Storage és SAN hibák elhárítása és megoldása

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség vagy releváns szakmai tapasztalatok
  • 1-3 éves tapastztalat storage üzemeltetésben (NetApp, EMC, HDS, Brocade)
  • Különböző storage és SAN megoldások (NetApp, EMC, HDS, IBM, Brocade) problémaelhárítása, általános ismerete
  • Erős középfokú angol nyelvtudás
  • Rugalmasság, megbízhatóság
  • Jó problémamegoldó képesség

Amit kínálunk

  • Fiatal és barátságos csapat
  • Folyamatos fejlődési lehetőség az informatika és a nyelvek területén (párhuzamos német és angol nyelvhasználat), cégen belüli előrelépési lehetőség
  • Ergonomikus, modern munkakörnyezet

Kérünk, hogy magyar és angol nyelvű részletes szakmai önéletrajzodat honlapunkon keresztül küldd el!

Link megjelenítése

Állásajánlatok menüpont

Keresés állásazonosító alapján: 78988

PROFIL

Kategória
IT / Informatika
Régió