www.cvonline.hu
Rendszeradminisztrátor (Storage/Backup) (Budapest)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.07.21.
Hirdetés azonosító: 834970
lejárt
FELADAT

Feladatok

  • NetApp, EMC és Hitachi storage rendszer második és   harmadik szintű adminisztrációja
  • SAN hálózatüzemeltetés
  • Incident, problem és change menedzsment
  • Backup és adattárhely rendszerek optimalizációja
  • Dokumentáció karbantartása a konfigurációs,   üzemeltetési és hibaelhárítási eljárások és a backup és adattárhely hardver   és szoftver feljegyzések kapcsán
  • Storage és SAN hibák elhárítása és megoldása

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség vagy releváns szakmai   tapasztalatok
  • 1-3 éves tapastztalat storage üzemeltetésben (NetApp,   EMC, HDS, Brocade)
  • Különböző storage és SAN megoldások (NetApp, EMC,   HDS, IBM, Brocade) problémaelhárítása, általános ismerete
  • Erős középfokú angol nyelvtudás
  • Rugalmasság, megbízhatóság
  • Jó problémamegoldó képesség

Előny

  • Német nyelvtudás
  • Fiatal és barátságos csapat
  • Folyamatos fejlődési lehetőség az informatika és a   nyelvek területén (párhuzamos német és angol nyelvhasználat), cégen belüli   előrelépési lehetőség
  • Ergonomikus, modern munkakörnyezet

Amit kínálunk

  • Folyamatos fejlődési lehetőség az informatika és a nyelvek területén (párhuzamos német és angol nyelvhasználat), cégen belüli előrelépési lehetőség

Jelentkezés   módja

Kérünk, hogy magyar és angol nyelvű részletes szakmai önéletrajzodat   honlapunkon keresztül küldd el!

Link megjelenítése

Állásajánlatok menüpont

Keresés állásazonosító   alapján: 78988

PROFIL

Kategória
IT / Informatika
Régió