www.cvonline.hu
Rendszeradminisztrátor német nyelvtudással (Budapest)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2016.12.23.
Hirdetés azonosító: 811024
lejárt
FELADAT

Feladatok

 - Üzemeltetés és támogatás az ügyfelek részére

 - Megoldások fejlesztése az ügyfeleknek

 - Projektekben való részvétel

 - Az ügyfél számára új hardver telepítésében való részvétel

Elvárások

 - Felsőfokú végzettség vagy azzal egyenértékű releváns tapasztalat

 - Középfokú angol és német nyelvtudás

 - 1-3 év hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat

 - Egy teljesítmény reporting eszköz ismerete

 - RedHat Linux vagy Oracle Solaris jó ismerete

 - Hálózatok, routerek, switch-ek és tűzfalak legalább alapfokú ismerete

 - Legalább alapfokú Oracle Database ismeretek

 - Pearl és Shell programozói tapasztalat

Amit kínálunk

 - Fiatal és barátságos csapat

 - Széleskörű tudás megszerzésének lehetősége

 - Rugalmas munkaidő

 - Ergonomikus, modern környezet az Infoparkban

Kérünk, hogy magyar és angol/német nyelvű részletes szakmai önéletrajzodat honlapunkon keresztül küldd el!

www.it-services.hu Állásajánlatok menüpont

Keresés állásazonosító alapján: 80772

PROFIL

Kategória
IT / Informatika
Régió