www.cvonline.hu

Rendszeradminisztrátor (Junior/Senior)

  • A hirdetés 823 napja lejárt

Európa 8 országában, több mint 4.000 munkavállalóval és több mint 30 telephelyen a régió vezető logisztikai vállalatai közé tartozunk. Több ismert cég, köztük a Daimler AG, Audi, Coca-Cola vagy a Lidl partnereink, akik támogatják a „Logisztika Kultúráját”.

Légy Te is részese ennek a kultúrának Kecskeméten és Hegyeshalmon:

"Rendszeradminisztrátorként (Junior/Senior)"

Amit nyerhetsz:

  • Tapasztalatot szerzel innovatív, folyamatosan fejlődő vállalatunknál
  • Modern munkakörnyezetben és eszközökkel dolgozol
  • Okostelefont és laptopot biztosítunk a munkádhoz
  • Megtanulsz problémát analizálni, rendszert üzemeltetni, gyors döntéseket hozni
  • Része leszel évek óta együtt dolgozó, nagyszerű csapatunknak
  • Mindig vár rád egy érdekes feladat

Amit ezért cserébe kérünk:

  • Informatikai területen szerzett diplomával pályázz hozzánk erre a pozícióra, a szakmai ismereteidre szükséged lesz
  • Az aktív német és/vagy angol nyelvtudás a pozícióhoz elengedhetetlen, mert napi kapcsolatban leszel külföldi kollégáinkkal
  • Fontos, hogy rendelkezz B kategóriás jogosítvánnyal és vezetési rutinnal
  • Légy csapatjátékos

A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:

  • Ha motivált vagy és proaktív
  • Ha tudod, hogy kimagasló eredményeket csak kimagasló teljesítménnyel lehet elérni
  • Ha van saját gépjárműved

 A magyar és idegen nyelvű önéletrajzodat 2014. december 12-ig várjuk, de ha érdekel a pozíció, javasoljuk, hogy minél előbb küldd el a jelentkezésedet.

Helyek Kecskemét
Győr-Moson-Sopron
Kategória IT / Informatika
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő