www.cvonline.hu
Rendszeradminisztrátor (iSeries) (Budapest)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.04.24.
Hirdetés azonosító: 709936
lejárt
FELADAT

Feladatok

 - iSeries rendszeradminisztráció

 - Folyamatok dokumentációjának előkészítése

 - Komplex technikai incidensek menedzselése

 - Deeszkaláció menedzsment

 - Hardware konfigurációk, integrált szerverfunkciók hibaelhárítása

 - Storage, Monitoring hibaelhárítás

 - Monitoring hibaelhárítás

 - Automatizált eszközök hibaelhárítása/kódanalízise

Elvárások

 - Felsőfokú végzettség vagy ezzel egyenértékű releváns szakmai tapasztalat

 - Tapasztalat AS400-as rendszer működtetésében

 - Valamely Ticketing Tool ismerete

 - MS Office ismerete

 - Tárgyalóképes angol nyelvtudás

 - Megbízhatóság, rugalmasság

Előny

 - ITIL ismerete

 - német nyelvtudás

Amit kínálunk

 - Fiatal és barátságos csapat

 - Folyamatos fejlődési lehetőség az informatika és a nyelvek területén (párhuzamos német és angol nyelvhasználat), cégen belüli előrelépési lehetőség

 - Ergonomikus, modern munkakörnyezet az Infoparkban

Kérünk, hogy magyar és angol nyelvű részletes szakmai önéletrajzodat honlapunkon keresztül küldd el!

Link megjelenítése Állásajánlatok menüpont

Keresés állásazonosító alapján: 78123

PROFIL

Kategória
IT / Informatika
Régió