www.cvonline.hu
Rendszeradminisztrátor (Genesys) (Debrecen)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.08.25.
Hirdetés azonosító: 836985
lejárt
FELADAT

Feladatok

  • Genesys megoldásra épülő call routing rendszerek   támogatása
  • Az ügyfelek Genesys rendszerét alkotó komponensek   (pl.: szerverek) állapotának ellenőrzése
  • Rendszeradminisztrációs feladatok ellátása
  • Az ügyfelek által jelzett és a monitorozás során   észlelet hibák elemzése, elhárítása, adott esetben előzetes analízis után   továbbítása a megfelelő megoldó csoportnak. Ilyenek pl. hívásirányítással,   bejelentkezéssel, bizonyos beállításokkal kapcsolatos problémák.
  • Karbantartási feladatok ellátása (firmware upgrade,   hot fixek, patchek kezelése)
  • Az egyes megoldó csoportok támogatása.
  • Kapcsolattartás a német kollégákkal, ügyféllel,   rendszermérnökökkel és technikai telefonkonferenciákon való aktív részvétel.
  • A visszatérő hibák analizálása, a kiváltó ok   megtalálása és megoldása a probléma kezelés folyamat keretein belül.
  • Az egyes incidensek, problémák megoldásának   dokumentálása és felvitele az ismert hibák adatbázisába (BestGuide).
  • Rendszerleíró dokumentációk készítése, karbantartása.
  • Projektekben és változáskezelésben való részvétel.   Pl. régi rendszer leépítése, új rendszer kiépítése, szoftver release   váltások.
  • A presales támogatása új potenciális üzleteknél   felmerülő technikai kérdések tisztázásában.
  • Kollégák szakmai továbbképzése, a megszerzett   ismeretek megosztása.

 Elvárások

  • Felsőfokú informatikai végzettség, vagy azzal   egyenértékű szakmai tapasztalat
  • Tárgyalóképes német nyelvismeret
  • Linux alapismertek
  • Hálózati alapismeretek
  • Jó analizáló és problémamegoldó képesség
  • Utazási hajlandóság
  • Csapatszellem
  • Készenlét ellátására való hajlandóság

Előnyt jelent

  • Telekommunikációs és contact center ismeretek
  • Genesys területen szerzett legalább egy éves releváns   szakmai tapasztalat
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • ITIL V3 ismertek
  • Incident-, Change-, Problem- és   Configurationmanagement folyamatok ismerte
  • Monitorozó rendszerek ismerete (pl.: Nagios, Icinga,   Tivoli)
  • Genesys Framework 8 ismerete
  • Genesys Routing and Solution Reporting 8.1 ismerete
  • Genesys certifikáció
  • Linux operációs rendszer alapos ismeret

Amit kínálunk

  • Fiatal és barátságos csapat
  • Folyamatos fejlődési lehetőség az informatika és a   nyelvek területén (párhuzamos német és angol nyelvhasználat), cégen belüli   előrelépési lehetőség
  • Ergonomikus, modern munkakörnyezet a Tudásparkban

Kérünk, hogy magyar és német nyelvű részletes szakmai önéletrajzodat honlapunkon   keresztül küldd el!

Link megjelenítése

Állásajánlatok menüpont

Keresés állásazonosító   alapján: 81009

PROFIL

Kategória
IT / Informatika
Régió
Debrecen