www.cvonline.hu
Rendszeradminisztrátor (File Service)
Bluebird International ZRt.
Frissítve : 2014.08.11.
Jelentkezési határidő: 2014.08.15.
Hirdetés azonosító: 781405
lejárt
IT SERVICES FEJLÉC

Nemzetközi partnerünk számára keresünk új munkatársat hosszú távú munkavégzésre, az alábbi pozícióba:

Feladatok

  • Ügyfélre szabott megoldások kidolgozása
  • File Service koncepciók fejlesztése
  • Tenderekre nyers koncepciók készítése
  • Ügyféllel és belső egységekkel folyamatos egyeztetés
  • A kidolgozott tervek megvalósítása, migrációk és üzemeltetési átadás

Elvárások

  • Felsőfokú informatikai végzettség vagy annak megfelelő releváns 3-5 év szakmai tapasztalat
  • Legalább középfokú, aktív német és/vagy angol nyelvtudás
  • File service terület, termékek és koncepciók alapos ismerete (SAN/NAS, NetApp)
  • SMB, CIFS, DFS, WINS, AD, DNS, NTFS alapos ismerete
  • Microsoft Windows Server technológiák ismerete
  • Hálózati ismeretek
  • Szkriptelési tapasztalat (Batch, Perl, PowerShell)

Személyiségbeli követelmények

  • Utazási hajlandóság
  • Jó csapatjátékos
  • Proaktív, megoldásokra törekvő attitűd

Előnyök

  • ITIL folyamatok ismerete

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem és juttatási csomag
  • Ergonomikus munkakörnyezet
  • Karrierlehetőség

Kategória
IT / Informatika
Régió