www.cvonline.hu

Rendszeradminisztrátor (Citrix)

  • A hirdetés 1356 napja lejárt
Multinacionális megbízónk számára keresünk munkatársakat az alábbi pozícióra:
Feladatok:
  • Virtuális rendszerek üzemeltetése, a felmerülő incidensek, change-ek megoldása
  • Rendszerfelügyelet, rendszerfrissítés
  • Alkalmazásokkal kapcsolatos problémák megoldása
  • Dokumentációk, jelentések készítése
Követelmények:
  • Felsőfokú informatikai végzettség,
  • Virtuális rendszerek üzemeltetésében szerzett gyakorlat vagy érdeklődés (pl. Citrix , VMware, HyperV)
  • minimum középszintű NÉMET nyelvtudás
  • MS szerverek ismerete
  • Hajlandóság többműszakos munkavégzésre

PÁLYAKEZDŐ INFORMATIKUSOK JELENTKEZÉSÉT IS SZÍVESEN VÁRJUK!

Amit kínálunk:
  • Versenyképes jövedelem,
  • Fejlődési lehetőség,
  • Fiatal és dinamikus csapat.
Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el pályázatát a fenti pozíció megjelölésével, az alábbi elérhetőségre:

E-mail cím megjelenítése

Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika