www.cvonline.hu
Rendszeradminisztrátor (2nd Level support) (Budapest)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.09.17.
Hirdetés azonosító: 770265
lejárt
FELADAT

Feladatok

 - Adott operációs rendszerek napi működésének biztosítása

 - Rendszer felügyelete, és hiba észlelése esetén jegy generálása

 - Beérkező jegyek feldolgozása

 - Incidensek/jegyek azonosítása, diagnosztizálása, kategorizálása, és prioritások meghatározása

 - Összetettebb problémáknak a következő support szintre való továbbítása

 - Szerződésben foglalt várható szolgáltatási szintek figyelése

Elvárások

 - Felsőfokú szakirányú végzettség vagy egyenértékű szakmai tapasztalat

 - Felsőfokú német és középfokú angol nyelvtudás

 - 1-2 év 1st vagy 2nd level támogatásban szerzett tapasztalat

 - Erős felhasználói szintű MS Office ismeret

 - BMC Remedy (ARS) ismeret előny

 - ITIL ismeret előny

Amit kínálunk

 - Fiatal és barátságos csapat

 - Folyamatos fejlődési lehetőség az informatika és a nyelvek területén (párhuzamos német és angol nyelvhasználat), cégen belüli előrelépési lehetőség

 - Ergonomikus, modern munkakörnyezet az Infoparkban

Kérünk, hogy magyar és angol/német nyelvű részletes szakmai önéletrajzodat honlapunkon keresztül küldd el!

Link megjelenítése Állásajánlatok menüpont

Keresés állásazonosító alapján: 80161

PROFIL

Kategória
IT / Informatika
Régió