www.cvonline.hu

Rendszer Üzemeltető / Operátor

  • A hirdetés 99 napja lejárt

A Takarékszövetkezeti Informatikai Kft. (TAKINFO)

munkatársat keres banki rendszerek üzemeltetésére és operátori feladatok ellátására.

Elvárásaink a leendő operátor kollégánkkal szemben:

  • középfokú végzettség
  • informatikai gyakorlat, minimum 3 év
  • jó kapcsolatteremtő és problémamegoldó képesség
  • megbízhatóság
  • precizitás
  • önálló munkavégzés
  • monotonitás-tűrés
  • Microsoft Office alkalmazások (Word, Excel) felhasználói szintű ismerete.

Elvárások:

  • banki környezetben szerzett operátori tapasztalat
  • banki rendszerek és folyamatok ismerete (pl. GIRO, BOSS)

Feladat:

  • számlavezető rendszerek nyitási és zárási feladatainak támogatása 3 műszakban, folyamatos, megszakítás nélküli munkarendben
  • GIRO kártyaforgalom fogadása, továbbítása

Kínálunk:

  • versenyképes jövedelem

Ha felkeltettük érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát fizetési igénye megjelölésével a lenti e-mail címre.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet
IT / Informatika
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő