www.cvonline.hu

Rendszer- és programszervező/ Fejlesztő

Régió: Budapest

PBS International Kft.
Hozzáadva: 2016.12.19.
Hirdetés azonosító: 961453
lejárt

Megye:    Budapest

A pozíció leírása:    A cég saját fejlesztésű projectmanagement rendszerének működtetése, továbbfejlesztése.

Feladatkör, felelősségek:    JUNIOROK jelentkezéést is várjuk!

• Az új munkatárs elsődleges feladata a cég saját fejlesztésű projectmanagement rendszerének működtetése, továbbfejlesztése.

• Együttműködés az IT-s kollégákkal

• Felhasználók támogatása

• Rendszerszervezés és menedzsment

• Fejlesztői feladatok

• Az alaprendszer és a cég egyéb szoftverei működésének összehangolása

A munkakör betöltéséhez
szükséges tapasztalat,
végzettség:
   Tapasztalat mind a rendszertervezésben, mind a programozásban, mind az üzemeltetés terén, valamint ezeket a feladatokat nagy önállósággal el is tudja végezni.

• C++ programozói tapasztalat

• Python

• Maya, Nuke

• Visual Studio

• Postgres SQL

• wxWidgets

• Windows és Linux ismeret

• szakmai szintű angol nyelvtudás

Előnyt jelent:

Houdini és Adobe termékek ismerete

Nyelvtudás:    Angol szakmai nyelv ismerete

A megbízó cég profilja:    Megbízónk egy digitális filmtrükkökre és vizuális effektekre specializálódott, budapesti székhellyel rendelkező magyar vállalkozás.

Egyéb:    Jelentkezésével Ön hozzájárul az önéletrajzában szereplő adatok kezeléséhez, adatbázisba történő felvételéhez, ill. megfelelő állásajánlat esetén • előzetes egyeztetés alapján • megbízónknak való továbbításához.

Link megjelenítése

Jelentkezésével Ön tudomásul veszi az adatvédelemre vonatkozó tájékoztatást.