www.cvonline.hu

Rendszer- és Folyamatszervező

  • A hirdetés 521 napja lejárt

Az Aegon Magyarország Általános Biztosító Zrt. Vállalati rendszer- és folyamatszervezési területe

RENDSZER- ÉS FOLYAMATSZERVEZŐ

munkatársat keres.

Leendő munkatársunk feladatai:

  • az üzleti területektől érkező igények gondozása az üzleti ötlettől a követelmény specifikációig,
  • üzleti-, ügyviteli-, rendszer-folyamatok tervezése az érintett területek bevonásával,
  • rendszereken átívelő teszttervek kidolgozása üzlettel és IT-val közösen,
  • a megvalósult fejlesztések élesítését követően az érintett folyamatok tényleges állapotának dokumentálása,
  • több rendszert érintő igények/mini-projektek fejlesztési és tesztelési feladatainak összefogása, koordinálása.

Elvárások:

  • szakirányú felsőfokú végzettség,
  • minimum 1-2 éves rendszervezési területen szerezett tapasztalat,
  • analitikus gondolkodás,
  • MS Office magas szintű ismerete,
  • tárgyalóképes angol nyelvtudás.

Előnyt jelent:

  • biztosítási iparági ismerete,
  • üzleti elemzői tapasztalat,
  • BI és Adattárház kialakítási/továbbfejlesztési tapasztalat,
  • folyamat-modellezési tapasztalat (BPMN ismerete),
  • fejlesztési módszertani ismeretek,
  • teszt-menedzsment tapasztalat,
  • SQL alapszintű ismerete,
  • audit tapasztalat.

Küldje le jelentkezését, ha úgy gondolja, hogy:

  • képes önállóan és felelősségteljesen dolgozni,
  • jó a dokumentációs készsége,
  • jó a kommunikációs- (fejlesztőkkel, üzleti szakértőkkel) és szervezőkészsége,
  • precizitás és terhelhetőség jellemzi.

Amennyiben úgy érzi, hogy a fenti elvárások illenek Önre, és szívesen lenne tagja egy nemzetközi nagyvállalat magyarországi lelkes csapatának, úgy 2016. április 20-ig jelentkezzen Karrierportálunkon: Link megjelenítése" href="Link megjelenítése">Link megjelenítése!

Helyek Budapest
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet
IT / Informatika
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol