www.cvonline.hu

RENDSZER- ÉS FOLYAMATFEJLESZTÉSI MENEDZSER (6423)

  • A hirdetés 1025 napja lejárt

Elvárások:
•felsőfokú végzettség
•hasonló feladatkörben szerzett legalább 5 év szakmai tapasztalat (elsősorban középvállalati szegmensben)
•magas szintű számítástechnikai készség
•angol nyelv ismerete
•B kategóriás vezetői engedély
•jó szervezőkészség, kitűnő kommunikációs képesség szóban és írásban
•jártas a projekt-tervek, ütemezések és erőforrás-tervek felállításában, készség szinten kezeli az ehhez szükséges alkalmazásokat

Feladatok:
•folyamat- és szolgáltatásfejlesztési projektek irányítása
•projektjelentések, beszámolók készítése
•igényleírás, specifikáció elkészítése és változáskövetés IT fejlesztési projektekben
•tárgyalások lebonyolítása a fejlesztési projektekben résztvevő partnerekkel
•projektfolyamatok tervezése, irányítása és követése
•projekthez kapcsolódó operatív feladatok elvégzése

Juttatások:
•bér megegyezés szerint
•cafetéria rendszerében kapható egyéb juttatások
•utazási költségtérítés (törvényi feltételek szerint, távolsági közlekedés esetén)
•céges használatra mobiltelefon és laptop

Munkavégzés helye:
•Győr

Munkarend:
•8 órás, hétfőtől péntekig

Munkába állás időpontja:
•azonnal

•Fényképes pályázatokat a pozíció és bérigény megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre várjuk.
•Érdeklődni ügyfélszolgálati időben a 36 70/455 0219 telefonszámon, Boda Antóniánál lehet.