www.cvonline.hu

Rendszer és alkalmazás üzemeltető

  • Company_icon Exact Solutions Kft.
  • Location_icon Budapest
  • Mentés
  • Az álláshirdetés ma lejár
Munkavégzés helye

Budapest

A pozícióról

Turisztikai területen működő, innovatív start-up partnercégünkhöz keresünk belső üzemeltetési feladatokra tapasztalt rendszergazdát

Feladatok
  • Vállalati informatikai architektúra működtetése és fejlesztése
  • IT vonatkozású problémák megoldása széles skálán
  • Engedélyezett szoftverek telepítése
  • Biztonság fenntartása, frissítések elvégzése
  • Működési zavarok hatásának csökkentése
  • A hálózati infrastruktúra optimálása, javítása
  • Az új megoldás infrastrukturális hátterének kialakításába
  • Rendszergazdai feladatok ellátása a cég érdekeltségébe tartozó telephelyeken
  • Hardware és software konfigurációk, installálások
  • szerver karbantartások
Elvárások
  • Szakirányú végzettség
  • Vállalati IT támogatóként szerzett tapasztalat
  • Végfelhasználókkal való együttműködésben szerzett jártasság
  • Igények kiszolgálásban és esetek megoldásában való rutinos fellépés
  • Windows szerverek kezelése