www.cvonline.hu
Rendszer auditor
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2016.12.18.
Jelentkezési határidő: 2015.05.19.
Hirdetés azonosító: 930325
lejárt

Mezőgazdasági profilú Partnercégünk részére keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Éves belső auditterv összeállítása
  • Az auditok tervszerű elvégzése, az auditriportok összeállítása a belső audit eljárás alapján
  • A szabályozásoktól való eltérések igazolására objektív bizonyítékok gyűjtése az audit során, a folyamatleírásoktól eltérő gyakorlatok feltárása
  • Az ágazati folyamatfejlesztésekben való részvétel
  • Az auditálási munkafolyamatok fejlesztése a belső audit eljárásra vonatkozó módosítási javaslattétellel

Elvárások:

  • Szakirányú felsőfokú végzettség (agrármérnök, vegyészmérnök, élelmiszeripari mérnök)
  • Minőségirányítási rendszer (ISO 9001) auditálásában szerzett ismeret, gyakorlat
  • Minőségmenedzsment ismeretek
  • Proaktív, rendszerközpontú minőségszemlélet, amivel agráripari termelési területen képes új folyamatokat bevezetni, változásokat támogatni
  • Legalább 5 éves agráripari-élelmiszeripari termelőüzemben hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Nagyfokú területi mobilitás, esetleges költözési hajlandóság
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • B kategóriás gépjárművezetői engedély
  • Előny a multinacionális takarmány-előállítónál szerzett gyakorlat és vállalatirányítási rendszer használatának ismerete

Amit nyújtunk:

  • Erős szakmai fejlődés egy építő és támogató környezetben
  • Komoly szakmai kihívások és értékteremtő feladatok
  • Stabilitás, biztonság és megbecsülés

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.