www.cvonline.hu

Rendszer Architect

  • A hirdetés 853 napja lejárt

Vezeték nélküli beágyazott rendszerek fejlesztésével foglalkozó megbízónk keres új munkatársat dinamikusan növekvő „beágyazott vezeték nélküli rendszerek“ fejlesztésével foglakozó csapatába

pozícióba. Fejlesztőcsapatuk komplett projekteken dolgozik, melyek elsősorban az autóipar területéhez kötődnek. Az érdi fejlesztőcsapat feladata az alapkoncepció kitalálása, a termékek szoftverének- és hardverének kifejlesztése, tesztelése és a sorozatgyártásba állítása.

Feladatok:

  • Linux\QNX\AutoSAR\POSIX alapokon nyugvó SW rendszerek architektúrájának kidolgozása a SW csapat segítségével,

  • SW-HW interface meghatározása,

  • az architektúra folyamatos felügyelete és szükség esetén módosítása,

  • a rendszer technikai bemutatása a vevők részére,

  • V2X/C2C Meetingeken való részvétel,

  • a C2C rendszerek igényeinek figyelembe vétele a rendszer kialakítása során,

  • új projektek technikai előkészítésében való részvétel,

  • rendszeres reportolás a fejlesztési vezető felé.

Elvárások:

  • Rendszer szintű szemlélet,

  • fejlesztés területen szerzett tapasztalat,

  • nyitott személyiség,

  • tanulási hajlandóság,

  • új technológiák iránti kíváncsiság,

  • csapatorientált gondolkodásmód,

  • intuíció,

  • problémamegoldó készség,

  • utazási hajlandóság,

  • angol nyelvtudás,

  • feladatok iránti elhivatottság.

Előnyök:

  • AutoSAR tapasztalat,

  • német nyelvtudás,

  • több éves tapasztalat SW architekt tapasztalat,

  • autóipari szabványok ismerete,

  • verzió management kezelő eszközök ismerete.

Amit megbízónk kínál:

  • Szakmai kihívások,
  • élvonalbeli technológiák megismerésének lehetősége,
  • szakmai fejlődés,
  • barátságos munkakörnyezet,
  • versenyképes jövedelem,
  • külföldi kiküldetési lehetőség.

Munkavégzés: Érd (hamarosan Budapest)

Jelentkezés: E-mail cím megjelenítése

Helyek Érd
Kategória IT / Informatika
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol