www.cvonline.hu
Rendszer adminisztrátor (Windows) (Debrecen)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.04.23.
Hirdetés azonosító: 511760
lejárt
FELADAT

Feladatok

- A hozzá kerülő kérések/jegyek/incidensek   többségét megoldja a saját szintjén.

- Bonyolultabb alkalmazásokkal és operációs   rendszerekkel kapcsolatos problémákat is megold.

- A nála juniorabb munkatársak betanításában   aktívan részt vesz, számukra szakmai segítséget nyújt.

- Javaslatokat tesz a folyamatok   optimalizálására.

- Közreműködik a hiba-diagnosztizálási kérdőívek   összeállításában, a tudásbázis bővítésében.

- Koordinálja az esemény-kezelés sorrendjét,   előrejelzi az SLA/OLA-k potenciális megszegését és lépéseket tesz ezek   elkerülésére, eszkalálja a bekövetkező SLA/OLA szegéseket.

- Jelentéseket készít az események és kérések   kezeléséről.

- Nagy kihatású eseményekkor segíti a   csoportvezetőt az erőforrások koordinálásában és hatékony elosztásában.

- A trendek elemzése alapján proaktív javaslatokat tesz a szolgáltatás javítása érdekében.

Elvárások

- Felsőfokú végzettség vagy releváns szakmai tapasztalat

- Angol nyelvismeret (középszint)

- Német nyelvismeret (előny)

- Windows Server/Microsoft környezet mély architektúrális ismerete (AD/Clustering/Preformance analysis)

Személyes kompetenciák:

- Jó problémamegoldó képesség

- Önálló munkavégzésre való képesség

- Csapatjátékos magatartás

- Megbízhatóság

- Ügyfélorientált szemléletmód

- Kreativitás

Amit kínálunk

Fiatal és barátságos csapat

Folyamatos fejlődési lehetőség az informatika és a nyelvek területén (párhuzamos német és angol nyelvhasználat), cégen belüli előrelépési lehetőség

Ergonomikus, modern munkakörnyezet a Tudásparkban

Kérünk, hogy magyar és angol nyelvű részletes szakmai önéletrajzodat honlapunkon keresztül küldd el!

Link megjelenítése Állásajánlatok   menüpont

 Keresés állásazonosító alapján: 77221

PROFIL

Kategória
IT / Informatika
Régió
Debrecen